بلاگ

فعالیت‌های چیلیوری متوقف شد

از روز گذشته شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که چیلیوری در حال تعطیل شدن است.

علیرضا صادقیان موسس و مدیرعامل این مجموعه نامه زیر را در توییترش منتشر کرده است: چیلیوری فعالیت‌اش را متوقف می‌کند

امروز مجبور به اعلام تصمیمی سخت و دشوار هستیم و آن توقف فعالیت پلتفرم چیلیوری حداقل در شرایط کنونی است. صادقانه بگوییم از نخستین روزهای فعالیت، خودمان را برای شرایط سخت آماده کرده بودیم. اما اغراق نیست اگر بگوییم سال ۹۸ پر چالش‌ترین سال برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ کشورمان بوده است.باید اعتراف کنیم مصائب و مشکلات امسال و ادامه شرایط استثنایی کنونی از توان استارتاپ ما فراتر رفته است.

تیم حرفه‌ای چیلیوری، ریحون و سرمیز، که به کار تک تک آنها افتخار می‌کنیم، تلاش شبانه‌روزی خود را در ماه‌های اخیر نیز ادامه داده‌اند. شروع بحران کرونا باعث افت ۷۰ درصدی میزان سفارش آنلاین غذا شده است و مجبور شدیم مذاکره برای جذب سرمایه جدید را به پایان این شرایط موکول کنیم، می‌دانیم اشتباهاتی داشتیم و یا برخی مواقع نتوانستیم رضایت کاربران‌مان را به طور کامل برآورده کنیم، اما تمام تلاش‌مان را کردیم که از اشتباهات‌مان درس بگیریم و یک پلتفرم مناسب و کارآمد برای خدمت به شما ایجاد کنیم.

در دو سال گذشته بخش بزرگی از انرژی و هزینه ما به جای تمرکز روی کسب‌وکار، صرف خنثی‌سازی اقدامات انحصارگرایانه رقیب‌مان شد که با رقابت ناسالم خود جلوی همکاری رستوران‌ها با چیلیوری را می‌گرفت. این انحصار طلبی با شکایت چیلیوری در شورای رقابت محکوم شد، اما متاسفانه به دلیل نبود رگولاتور و شرایط رقابتی سالم، این روش انحصارگرایانه حتی در این شرایط بحرانی هفته‌های اخیر نیز ادامه داشته است.

مانند هر شرکت دیگر، در طول فعالیت ما مشکلات و اشتباهات دیگری هم وجود داشته است که اشاره به آنها چیزی از مسوولیت ما کم نمی‌کند و مسوولیت عدم موفقیت چیلیوری را می‌پذیریم. در انتها از طرف هیات مدیره و تمامی سهامداران شرکت اعلام می‌کنیم که به تعهدات‌مان نسبت به تیم و تمامی همکاران تجاری و ذینفعان پایبند خواهیم بود.»

بیانیه چیلیوری

بیانیه چیلیوری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا