بلاگ

رمز موفقیت مدیرعامل ویمئو را بخوانیم

آنجلی سود: اعتماد به نفس زنان در محیط استارتاپی باید بیشتر باشد

آنجلی سود، در ۳۴ سالگی در استارتاپ vimeo مدیر عامل شد. این زن می تواند الگوی موفق از تجار زن بین المللی برای جوانان استارتاپی باشد . خانم سود یک مهاجر هندی – آمریکایی است فقط  ۳ سال فعالیت موفق شد این سمت را کسب کند اعتماد به نفس و نگاه به آینده و گذر از گذشته خود را رمز این موفقیت می داند .

آنجلی می گوید من هیچ وقت تمایل به این سمت را نداشتم اما پس از انتخاب شدن تمام توانایی رهبری خود را به اجرا گرفتم و استراتژی مناسبی که به کار گرفتم در مسیر موفقیت vimeo موثر بود . وی این نصیحت را به دیگران دارد که همیشه موقعیت های خود بسازید . چه بسا که حتما موفق نباشید ولی نباید از خلق موقعیت های موفق ذهن خود بگذرید .

من تا قبل از سمت فعلی خود به مدت سه سال رهبری سایر بخشها را برعهده داشتم و از جمله در بخش فیلم سازی ویمئو فعالیت می کردم و شاید خیلی ها این اعتماد را به یک زن نداشته باشند ولی رفتار ، اعتماد به نفس و موفقیت های شما سبب خواهد شد این حس اعتماد در دیگران نیز به وجود آید . شاید باید به گذشته خود یک نمره دهید و در آینده نسبت به بازبینی این نمره اقدام کنید و ببینید که واقعا در حال حاضر نمره بالاتری دارید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا