مینی وبینار دکتر فاضل

مینی وبینارهای فریلنسرهای بین المللی

Date and Time:

۱۳۹۹-۰۱-۲۵ ۱۴:۳۰ - ۱۵:۰۰

۱۳۹۹-۰۱-۳۱ ۱۵:۳۰ - ۱۶:۰۰

۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۵:۳۰ - ۱۶:۰۰

برگزاری در:

سامانه آموزشی اسکای روم , آنلاین

همرسانی در شبکه های اجتماعی:
ظرفیت رویداد: 100 (75 ظرفیت خالی)
به تقویم خود اضافه کنید
رویداد به پایان رسیده.

About The Events

 

با شیوع و همه گیری ویروس کرونا (کوید-۱۹) اداره ها و شرکت ها و کسب و کارها در سراسر دنیا کار خود را تعطیل کردند. کارمندان با دورکاری و کار از خانه به انجام شغل خود می پردازند. افراد شاغل به اجبار در محل کار جدید خود در گوشه ای از خانه خود مشغول کارند. پاندمی کرونا نشان داد که کار از راه دور می تواند برای بسیاری از مشاغل موفقیت آمیز باشد.

 

چرا فریلنسری؟

اگر رویای فعالیت در عرصه های ملی و بین المللی دارید باید شرایط آن را هم بدانید. اگر مایل به آغاز سبک جدیدی در زندگی هستید، باید قدمهای درست بردارید. البته هر کاری مراحل و چالش های خاص خود را دارد. به دلیل تنوع نظامهای اداری، دورکاری در همه دنیا دشواری هایی دارد. ولی با اطلاع از چند ترفند و بهره مندی مناسب از تکنولوژی و شبکه های اجتماعی، فریلنسری می تواند راحت‌تر و حتی لذت بخش شود.

حرفه ای های می دانند که مهارت های بازار کار در جهان به روز شده است. اگر در فکر استخدام در یک شرکت یا موسسه تولیدی، خدماتی یا علمی هستید این مینی وبینار حرف زیادی برای گفتن ندارد. اما اگر مایل به راه اندازی یک کسب و کار خانگی یا از راه دور در داخل یا خارج از کشور هستید، اینجا بمانید. این دوره دانش عمومی شما را ارتقاء می دهد و استراتژی شما را برای ورود به بازار کار تقویت می کند.

 

نشست ها:

این مینی وبینارها برای افرادی طراحی شده  که علاقه مند به فعالیت حرفه ای، علمی، تخصصی یا مدیریتی در داخل یا خارج از کشور هستند. همچنین، کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، ارائه کنندگان و صادرکنندگان کالا و خدمات دانش بنیان نیز در این حوزه قرار میگیرند.

حتی اگر در مورد وبینار، سمینار آنلاین و کلاس آموزشی مجازی مطالبی میدانید، مطالعه این مطلب را توصیه میکنیم:
مینی وبینار چیست؟

 

نحوه برگزاری مینی وبینار:

 1. برای ورود به رویدادها از این لینک استفاده کنید: https://webinar.khanehkarafarini.com/ch/intjobs
 2. هر جلسه مینی وبینار برای ۳۰ دقیقه برنامه ریزی شده است. اما در صورت درخواست شرکت کنندگان برای پاسخ به سوالات و بحث و تبادل نظر، تا ۱۵ دقیقه نیز قابل تمدید خواهد بود.
 3. پیشنهاد میکنیم حدود ۱۰ دقیقه قبل از شروع وبینار وارد کلاس شوید.
 4. با توجه به محدودیت ظرفیت هر جلسه، شما میتوانید از حدود یکساعت پیش از شروع وبینار به نشانی لینک اختصاصی رویداد مراجعه  و جای خود را رزرو کنید تا به محض شروع وبینار وارد کلاس شوید.
 5. در مینی وبینارها سرعت بیان مطالب کمی بیش از وبینارهای عادی است. لذا در طول برگزاری کلاس، شرایط مناسب محیط اطراف را برای استفاده بهتر از مطالب فراهم نمایید.
 6. خدمات مینی وبینارهای خانه کارآفرینی بین المللی توسط سامانه آموزشی اسکای روم ارائه می شود. لذا پیشنهاد میشود قبل از وزود به کلاس، در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.
 7. ضبط صدا یا ویدیوی مطالب آموزشی برای استفاده شخصی بلامانع است. ولی انتشار آن به هر شکل و در هر سامانه ای موکول به اجازه کتبی صاحب اثر (دکتر اصغر محمدی فاضل) خواهد بود.
 8. مطالب مرتبط، فایل های آموزشی و پاورپوینت این مینی وبینارها درسایت آموزشی دکتر فاضل منتشر خواهد شد.

 

مدرس:

دکتر اصغر محمدی فاضل

مشاور مدیریت و کوچینگ
کارشناس ارشد توسعه پایدار
عضو هیات رییسه IPBES، بن، آلمان
عضو شورای راهبردی کالج AIC، اتریش
مشاور ارشد مرکز جهانی پایش، کمبریج، انگلستان
مدرس دوره های توانمندسازی برای موسسات بین المللی

سایر مطالب مرتبط را در سایت آموزشی دکتر فاضل  ببینید.

 

به دنبال چه هستید؟

شاید اغلب ما از خود می پرسیم: ازکجا شروع کنم؟  این سوال خوبی است. ولی مشکل زمانی بروز میکند که ما به دنبال پاسخ سوال خطرناک دیگری باشیم: در صورتیکه شروع کنم، آیا موفق خواهم شد؟

خطر این است که ما از شکست واهمه داشته باشیم. ما، همه با هم متفاوتیم. ولی اگر به درون خود منصفانه نگاه کنیم، میتوانیم بهترینِ خودمان باشیم.

اگر تصمیم به «تغییر» دارید، خانه کارآفرینی بین‌المللی آماده ارائه خدمات مشاوره و کوچینگ مدیریت، کسب و کار و تسهیل ورود شما به بازارهای جهانی است.

فریلنسرها میدانند که کار در خانه میتواند به بدترین دشمن ما تبدیل شود. زیرا هنگامی که توسط همکارانتان محاصره نشده‌اید، به راحتی می توانید این عوامل بازدارنده مزاحم را از خود دور کنید. در خانه‌تان هیچ کس نظاره‌گر شما نیست. لزوماً همان فشار برابر یا تعهد عمومی برای انجام کارها را احساس نمی کنید. همچنین، لازم نیست لباس رسمی بپوشید!

شاید شما مدتی است که بیکار باشید. یا در این روزهای قرنطینه بخاطر شیوع ویروس کرونا بیکار شده اید. هنگام دیدن گزینه های زیر به این فکر کنید کدام این ها برای شما ساده است؟ اگر پاسخ را می دانید چرا اقدام نمی کنید؟

گاهی فشار اقتصادی امکان تمرکز را از ما می گیرد. این مطلب کمک می کند تا ذهن خود را دوباره باز کنید. بر روی توانایی های خود تمرکز بیشتری کنید. برای اجرایی کردن ایده های خود، یک رزومه حرفه ای تهیه کنید و از کوچینگ کمک بگیرید.

 

به شرکت کنندگان فعال که در ۵ جلسه مینی وبینارها حضور داشته باشند، از طرف خانه کارآفرینی بین المللی گواهینامه حضور  اهدا می گردد.

نتایج مورد انتظار:

این دوره ها و نشست ها فقط یک مدل کلی ارائه میکند. هر شخصی می تواند از بین صدها گزینه، علاقه های خود را دنبال کند. مواردی را که با فرهنگ، اقتصاد و قوانین شما همخوانی دارد انتخاب و شروع به کار کنید. اما به صورت اجمالی انتظار داریم با شرکت در این نشست ها، به این نتایج دست پیدا کنید:

 1. مهارت های کاریابی خود را ارزیابی کنید.
 2. نمونه هایی از فریلنسری را بشناسید.
 3. برای فعالیت و کسب و کار، تعیین هدف کنید.
 4. اهمیت داشتن یک رزومه کاری را درک کنید.
 5. از شبکه ها اجتماعی و حرفه ای خود استفاده کنید.
 6. بازار کار پنهان و فرصت های جدید را پیدا کنید.

 

 

شرکت در این دوره به چه کسانی پیشنهاد می شود:

• اگر به دلیل شرایط قرنطینه کرونایی مجبور به خانه کاری هستید.
• افرادی که جویای کار هستند.
• مدیرانی که برای دورکاری با چالش روبرو هستند.
• مدیرانی که گسترش فرهنگ دورکاری در سازمان خود را یک استراتژی بلندمدت می دانند.
• کارکنانی که نیاز به خلق فضای مختص خود برای ارتقای عملکرد و بازدهی دارند.
• اساتید، معلمان، آموزشگران، تسهیلگران و مربیانی که نیاز به ارتقای مهارتهای خود در ارائه خدمات از راه دور دارند.
• دانش آموزان و دانشجویان که یادگیری در واقع کار آنها محسوب می شود و آموزش از راه دور برای آنها معادل دورکاری است.
• همه افرادی که نیاز دارند به طور مستقل کاری را شروع کنند و به نتیجه برسانند.

افرادی که نباید در این رویداد شرکت کنند!

برای شروع کار در یک محیط جدید یا گسترش بازارهای موجود سوالات زیادی مطرح است. زمانی که کسب‌وکار خود را راه‌اندازی می‌کنید و یا تصمیم دارید به بازارهای جدید گسترش دهید، سوالهای زیادی در ذهن پیش می آید که معمولا باهیجان و اضطراب همراه است. تفاوت افراد موفق با سایرین، جسارت آنها در اصلاح و تغییر خود و محیط اطرافشان است. شما در مورد خودتان چگونه قضاوت میکنید؟

اگر در طول روز با عبارات زیر زندگی میکنید این مینی وبینارها کمکی به شما نخواهد کرد:

 • از تمام شرایط اطرافم راضی هستم و لازم نیست چیزی تغییر کند،
 • الان سرم خیلی شلوغه و حوصله این مسخره بازی ها را ندارم،
 • دنگ و فنگ این دوره ها زیاده و ارزشش رو نداره،
 • بعید می دونم من بتوانم کاری از پیش ببرم،
 • این کارها از امثال من گذشته،
 • اوضاع درست بشو نیست،
 • آینده افراد با آموزش تغییر نمیکنه،
 • ذات من همینه، من هیچی نمیشم،
 • این موسسات فقط به فکر جیب خودشون هستند،
 • مگه هرکی این دوره را شرکت کرده سفیر سازمان ملل شده؟

فهرست این اما و اگرها تمامی ندارد و ما در این رویدادها بنا نداریم به تمام آنها پاسخ دهیم. ولی اطمینان داریم با شرکت در هریک از این مینی وبینارها، شما حداقل پاسخ یکی سوالات مهم خود را در این باره خواهید یافت.

 

 

برگزاری در:

دکمه بازگشت به بالا